Makale, Yorum

Mimarlık, tasarım ve sanat dünyasında neler yaşanıyor?

Tamamı gönüllü yazarlardan oluşan ekibimiz ile mimarlık tasarım ve sanat odaklı ürettiğimiz içeriklerimize yaklaşık 1 ay gibi uzun sayılabilecek bir zaman diliminden beri vakit ayıramıyorduk.Öncelikle bu sebepten dolayı tüm takipçilerimizden özür dileriz.

Türkçe mimarlık yayınları içerisinde özgün, niş kendine has içerikleriyle diğerlerinden sıyrılan mimarihaber.net sitemizde sizleri ağırlamaktan her zaman büyük mutluluk duyduk.Bu uzun soluklu ayrılığı kısa zaman içerisinde telafi etmek yolunda elimizden gelen herşeyi de yapmaya hazır olduğumuzu belirtmekte fayda var.

Ayrı kaldığımız süre zarfında yönetmeliklerle ilgili güncellemeler, Atatürk Kültür Merkezi tartışmaları ve her zaman mimarlık gündeminde ilk sırada kendine yer bulan yanlış restorasyon faciaları ve siyasilerin şehircilik yolunda hatalarını itirafları yer aldı.

Bu ayrı kalış sürecimizde takipçilerimizden bizi özleyen ifadeler bizi geri dönüş sürecinde çok motive etti diyebiliriz.

Bu zamana kadar sıkılmadan vakit geçirdiğim ve vakit geçirirken de bilgilendiğim nadir türkçe mimarlık Sitelerindensiniz.elinize emeğinize,kaleminize sağlık.. iyi çalışmalar

Yukarıda Halil rumuzlu bir takipçimizin içten sözlerini paylaştık.

Bilgiler paylaştıkça çoğalır mantığından yola çıkarak severek yaptığımız mimarlık mesleğimize yönelik araştırmalar, yenilik takipleri neticesinde öğrendiklerimizi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bizi takip etmeye devam edin.

Sizin için seçtiklerimiz

Bir Cevap Yazın