Dünya, Haber, Teknoloji

Sanat dünyası için geliştirilen yeni shazam: smartify

Kullanıcıların sanat dünyasına dair popüler eserleri tanımasına ve bilgilere ulaşmasını amaçlayan shazam benzeri uygulama smartify akıllı telefonlarda kullanımı bekliyor.

Bildiğiniz üzere belki de pek çoğumuzun gün içerisinde sıklıkla kullandığı mobil uygulamalardan biri olan shazam bu defa farklı bir versiyonuyla karşımıza çıkıyor.

Sanat eseri niteliğindeki ünlü şaheserleri , mimari yapıları ve daha fazlasını tanımamıza hızlı ve pratik şekilde onlar hakkında bilgi sağlamamıza olanak sağlayan smartify uygulaması sayesinde tüm bu işlemleri artık daha kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiz.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Royal Academy of Arts’da görücüye çıkan uygulama hemen herkesin kısa sürede beğenisini kazandı.

Sürekli ve güncel tutulabilmesi için veritabanı üzerinde çalışmaların devam ettiği bilgisini de aktardıktan sonra uygulamaya dair görselleri paylaşabiliriz.

Çevrimiçi mimarlık rehberi uygulaması da benzer mantıkla yine sanat severlerin kullanımına uygun bir mobil uygulama diyebiliriz.

Sizin için seçtiklerimiz

Bir Cevap Yazın